Image Alt

Blog

podcast

41 – Jedzie rowerem dookoła świata od 3 lat. Wywiad z Konradem Chądzyńskim

Konrad Chądzyński to nie byle jaki zawodnik . Jak postanowił, tak zrobił – wybrał się w podróż rowerem dookoła świata. Mnie udało się go złapać w Tajpej na Tajwanie, podczas jego 33 miesiąca podróży, po przejechanych 68 tys. km. Zgodził się udzielić wywiadu, jeśli nie zadam banalnych pytań takich jak wszyscy zadają. Jak myślicie, udało mi się? 🙂 To mój pierwszy tego typu wywiad.

Niestety dość mocno padało i w tle, mimo najlepszych starań, nadal słychać deszcz uderzający o dachy.

Dziękujemy z góry!

---------------------

Jeśli uważasz, że treści na moim blogu są dla ciebie pomocne i wartościowe - wesprzyj mnie proszę i postaw mi kawę! Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc - sam utrzymuję tego bloga, płacę za domenę i hosting. Twoje wsparcie jest dla mnie ważne!


Postaw mi kawę na buycoffee.to


---------------------

Cześć! Mam na imię Michał, jestem fanem podróżowania z plecakiem, kolarstwa w wersji sakwiarskiej oraz górskich eskapad. Na chwilę obecną odwiedziłem ponad 40 krajów na pięciu kontynentach (w tym Antarktydę!), ale liczba ta ciągle rośnie. Chcę dzielić się ze światem tym co dobre i pozytywne w podróżowaniu, służyć pomocą i inspirować. Dziękuję za odwiedziny! Jeśli Ci się tutaj podobało to zrób coś, co sprawi mi przyjemność i pokaże, że warto tworzyć tego bloga- zostaw komentarz, udostępnij, polub moją stronę na Facebooku. Będzie mi bardzo miło!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.

Follow us on
0
Podziel się przemyśleniami! Dziękuję :)x