fbpx
Image Alt

O mnie

Witam Cię na mojej stronie „Daleko w świat“.

Nazywam się Michał Golla. Jestem podróżnikiem. Mam w swoim dorobku podróże do 37 krajów na 5 kontynentach, więc można powiedzieć, że mam już jako takie doświadczenie 😉

Z ciekawszych miejsc które udało mi się odwiedzić można na pewno wymienić Antarktydę, Georgię Południową i Sandwich Południowy, Wyspę Wielkanocną, dżunglę Amazońską itd.

Z moich podróży najlepiej wspominam wyprawę do Azji Centralnej, Kazachstanu i Kirgistanu, wyprawę na Antarktydę oraz nieomal rok spędzony w Ameryce Łacińskiej w różnych krajach.

Moim ulubionym sposobem podróżowania jest tzw. backpacking , czyli podróżowanie z plecakiem na własną rękę, uprawiam również sakwiarstwo rowerowe.

Prócz podróży do różnych krajów uwielbiam również trekkingi górskie. Zaliczyłem ich w swoim życiu setki, na różnych wysokościach. Najwyżej udało mi się wspiąć na nieomal 6000 metrów w Ekwadorze.

Mówię w kilku językach. Świetnie po angielsku, bardzo dobrze po chińsku (umiem też pisać ręcznie znaki w wersji tradycyjnej) oraz dogadam się w podstawowym stopniu po hiszpańsku i rosyjsku.

Poza podróżami i trekkingami górskimi, interesuję się sportem (bieganie, kolarstwo), historią, szerokopojętym samorozwojem oraz geopolityką.

Obecnie mieszkam na stałe w dalekiej Azji, a dokładniej na Tajwanie.

Prowadzę tego bloga by dzielić się doświadczeniem w chodzeniu po górach oraz podróżowaniu. Mam nadzieję, że zawarte tutaj informacje ułatwią ci życie i pomogą znaleźć odpowiedzi na dręczące cię pytania. Ufam, że moja wiedza i przygody będą dla ciebie miłą i ciekawą lekturą.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu.

 

 

Wulkan Quilotoa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit sed.

Follow us on

Polub na FB

Polub mój FanPage na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!


This will close in 30 seconds